Co o mně říkají klienti

Zpětné vazby lidí, se kterýma jsem pracoval, nebo pracuju

Kompletní změna mého života

Lucka

Moje výsledky mluví za vše zlepšila se mi fyzička, tělo se krásně zformovalo.

Míša

Spokojenost, díky Jarkovi se mé výsledky posunuli na jiný level.

Martin

Jako sportovec jsem si myslel, že vím.... Jarek mě přesvědčil o opaku, a díky jeho metodám dosahuji mnohem lepších výsledků, a hlavně jsem fit, a vždy připraven.

Karel P.Sportovec

Kromě toho, že za nás Jarek hrál dlouhou dobu na pozici křídla, byl a je zároveň náš kondiční trenér, díky němu poznáváme nepoznané, vždy si pro nás připraví nějaký špek, a když myslíme, že už jsme na tom dobře, tak zjistíme, že je stále na čem pracovat. Naše výsledky za poslední roky mluví za vše.

Bizoni PřeloučRugby klub

Co říct? Tenhle člověk nás učí, dře z kůže, motivuje. Je to takovej táta kettlebell liftingu. Stále se vzdělává, a chce být nejlepší.

Czech Kettlebell ClubSportovní klub

"Jarek Vám nebude mazat med kolem pusy, ani vás nijak šetřit. Když se ale naučíte dělat, co říká, zjístíte, že to funguje a že věci jdou (a dějí se) přesně tak, jak říká. Bolí to (někdy dost), 1000 x Vás bude opravovat, ob trénink ho budete dost možná nenávidět a připadat si jaké malý děcko, co neumí držet rovně záda....ale nakonec, dřív nebo později pochopíte, že to celé má smysl a že to dělá sakra dobře! "

Filip